Oslavy 115.výročí založení

 

Tyto oslavy začaly v pátek průvodem do místního kostela, kde nám byl vysvěcen nový slavnostní prapor spolu s naší technikou. Po vysvěcení praporu, techniky a pořízení nezbytných fotografií jsme se odebrali na slavnostní valnou hromadu do restaurace Morava, kde po úvodních proslovech a předání památné stužky z rukou starosty obce Benešov pana Ruse, následovalo ocenění našich členů p. Kováře Františka, Minxe Augustina, Veselého Oldřicha a Sekaniny Bořivoje památnou plaketou. Valná hromada po té pokračovala volnou zábavou. Oslavy pokračovali v sobotu přivítáním sborů našeho okrsku s předáním upomínkových předmětů. Následoval průvod s položením věnce k pomníku padlých a poté na fotbalové hřiště, kde nás čekali ukázky mládeže a pozvaných Sborů dobrovolných hasičů ze Ždárné, Lysic, Svitávky a Hasičského záchranného sboru Jihomoravského kraje z Boskovic. Bohužel pro nepříznivé počasí jsme byli nuceni oslavy předčasně ukončit ještě před plánovanou zábavou.

Děkujeme všem, kteří se podíleli na jejich přípravě i průběhu.

 

Několik fotografií hledejte na 115. výročí založení SDH

Brožuru vydanou k tomuto výročí pak zde BROŽURA web.pdf (5329963)

 

 

Kontakt

SH ČMS - Sbor dobrovolných hasičů Benešov
Benešov 122
Benešov 679 53

© 2009 - 2014 Všechna práva vyhrazena. SDH Benešov

Vytvořte si web zdarma!Webnode